İSTANBUL

İSTANBUL


İstanbul’a aşık olmak kolay; ondan vazgeçmek zordur. Fethiyle bir çağın kapanıp başka bir çağın açılmasına sebep olan İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetme ayrıcalığını yaşamak, paylaşılmaya değer anılar biriktirmek için eşsiz bir fırsattır.

Tarihi şekillendirmiş en önemli medeniyetlerin izlerini keşfetmek, her adımda kültürü ve tarihi en derinlere kadar solumak, baş döndürücü manzaralara şahit olmak burada günlük hayatın bir parçasıdır. Asya ve Avrupa kıtasını birbirine bağlayan sularda martılara simit atmak ve dünya standartlarında bir metropolde modern şehir hayatını yaşamak; şiirlere, şarkılara konu olmuş, dünyada başka bir örneği olmayan İstanbul’da mümkündür.

İstanbul; her adımınızda, her nefeste, baktığınız her yerde tarihin, kültürün ve modern hayatın renkleriyle oluşturulmuş bir sanat eserine benzer. Enfes lezzetlerle hayattan daha fazla tat almanızı sağlayan zengin mutfağı, Bizans’tan Osmanlı’ya pek çok uygarlıktan günümüze kalan tarihi eserleri, manzarasına dalan herkesi şair yapacak denli etkileyici Boğaz’ı sizde de unutulmaz izler bırakacak. Gece gündüz kıpır kıpır yaşanan günlük hayatı ile İstanbul’un ruhunu hissederek, hayatınızın en özel ve unutulmaz hatıralarını biriktireceksiniz.

Bir rüyayı tüm gerçekliği ile yaşamanızı sağlayan şehir, İstanbul...